Виставка студентських робіт "Зробити невидиме видимим"

19 листопада світ відзначає Всесвітній День туалету!

Для Музею Історії Туалету, як і для кожної мислячої людини, це - важливо. Адже більше ніж 2,6 млрд. людей не мають доступу до туалету. А вода, забруднена фекаліями, щодня вбиває 800 дітей.  Випорожнення переносять мільйони хвороб, які здатні знищити людство.

Музей Історії Туалету, як завжди, закликає звернути увагу на цю проблему, тому давайте разом зробимо "Зробимо невидиме видимим"!

До Всесвітнього дня туалету ми підготували спеціальну виставку проєктів, авторами яких стали студенти Київського національного університету будівництва та архітектури. На виставці будуть представлені роботи студентів архітектурного факультету кафедри містобудування групи АРХ-21б.

Для створення комфортного міського середовища неабияке значення мають громадські вбиральні, які , як окремі обєкти, розміщуються в місті на тих локаціях, де зосереджується значна кількість відвідувачів. Цій темі приділяєть велика увага в багатьох країнах світу. Наприклад, в Японіі кілька років тому було проведено міжнародний конкурс на проект громадських вбиралень з залученням найвідоміших архітекторів світу.

Цього року студенти групи 21-Б розробили пропозиції для розміщення вбиралень в паркових зонах, в одному проекті було запропоновано поєднати вбиральню в зупинкою громадського транспорту. З урахуванням актуальних потреб городян було розширено склад приміщень, в деяких проектах студенти спробували додати принципове вирішення бомбосховищ, безпосередньо пов'язаних з громадською вбиральнею.

Представлені архітектурні пропозиції досить різноманітні, в них демонструється можливість використання різних конструктивних та декоративних матеріалів. Стає зрозумілим, що такий утилітарний обєкт, як громадська вбиральня, може стати справжньою окрасою міста.

Ми запрошуємо всіх завітати на виставку студентських проєктів «Зробити невидиме видимим" - проєкти робіт громадських вбиралень, які вписуються у простір місцевості та не порушують естетичне сприйняття оточуючого простору. Ескізи та макети нашої талановитої молоді гідні уваги! Завітайте до музею і, можливо, ви знайдете натхнення для майбутніх звершень.

Наша молодь талановита і готова на потужну роботу над відбудовою сильної, незалежної, міцної, комфортної НАШОЇ РІДНОЇ УКРАЇНИ!