Виставка «Le Secret Boudoir»

Безкоштовна виставка картин «Le SecretBoudoir» художниці Олександри Труш-Донченко у Музеї Історії Туалету

Роботи, представлені на виставці, дозволять відвідувачам зазирнути за лаштунки будуарів та порівняти минуле та сучасність.

Частиною виставки є експонати Музею Історії Туалету: пікантний порцеляновий горщик XVIII століття, автентичний гребінець для вичісування волосся та мініатюрна репродукція туалетного столика із будуарів. Гості зможуть розглянути ці предмети та спробувати відшукати їх на картинах.

До уваги відвідувачів виставки також пропонується інтерактивна секція та фотозона, які дозволять глядачам поринути у атмосферу інтимного простору будуару. Гості зможуть дізнатись про шокуючі стародавні секрети краси, такі як свинцеві білила, брови з мишачого хутра та краплі з беладонни для пристрасного погляду, через які дами втрачали зір.

На виставці “Le Secret Boudoir” представлені роботи київської художниці Олександри Труш-Донченко.

Олександра Труш-Донченко закінчила Київський національний університет архітектури та будівництва. За словами Олександри, бажання займатись мистецтвом супроводжувало її стільки, скільки вона себе пам’ятає, а писати картини – її найбільша пристрасть та радість з самого дитинства.

Для пані Олександри написання картин є незамінною можливістю як висловити й власні думки та переживання, так й схилити глядачів до пошуку власних сенсів.

Характерною рисою робіт, що представлені на виставці Le Secret Boudoir, є переважання образів антропоморфних тварин на місці людей у типових, побутових ситуаціях.

Використання таких образів авторка пояснює як її бажанням наголосити на близькості між людьми та рештою тваринного світу, на вічних та незамінних потребах кожного із нас, а також можливістю абсолютно кожного глядача, не зважаючи на ідентичність, регіон походження тощо уявити себе на місці героїв її робіт.