Музейні заходи до Всесвітнього дня туалету

Щорічно 19 листопада весь світ відзначає Всесвітній день туалету

У 2001 році у Сінгапурі зібралася міжнародна конференція з питань туалету. Більш ніж 200 представників із 17 національних туалетних асоціацій Азії, Європи та Північної Америки обговорювали актуальні проблеми та нові ідеї щодо розвитку туалетної індустрії. Підсумком конференції стало заснування Всесвітньої туалетної організації (ВТО) і початок свята: 19 листопада 2002 року прогресивна міжнародна спільнота вперше відзначила Всесвітній день туалету.

Музей Історії Туалету діє вже 16 років. І щороку він проводить масштабні святкування в честь Всесвітнього дня туалету

Цьогоріч ми підготували для вас три дні насичених програм

17 листопада  – відкриття виставки «Таємниця Башти №5: Міфи та реалії»

На виставці ви дізнаєтесь:
 ⁃ Як Російська імперія використовувала Київську фортецю для русифікації столиці?
 ⁃ Як будівництво Київської фортеці вплинуло на долю Печерська?
 ⁃ Як Тарас Шевченко повʼязаний із Баштою №5?
 ⁃ Що трапилось з першим в Україні військовим Телеграфом?

Вхід на виставку безкоштовний.

17 листопада о 15:00 безкоштовна премʼєра нової екскурсії «Таємниця Башти №5: історія Новопечерської фортеці».
Гості почують про розвиток  фортифікацій Києва, побачать унікальні документи, карти історичної місцевості та зможуть прогулятись величною баштою. Збір у холі Музею Історії Туалету.

18 листопада 18:30 – ексклюзивна вечірня екскурсія «Туалетні жахи наніч». Під час відвідування ви дізнаєтеся про вбивство королів у вбиральні, почуєте про японських демонів та звʼязок першого серійного вбивці й туалету. Вартість 200 грн. Тривалість до 1.5 години.

19 листопада 17:00  – безкоштовна лекція «Невидимий апокаліпсис: Всесвітній день туалету».

На лекції ви дізнаєтеся:
- Чим доводиться людям послуговуватись замість засобів гігієни?
- В яких спільнотах та чому людям бракує безпечної сантехніки?
- Які наслідки брак гігієни може мати для навколишнього середовища та майбутнього нашої планети?
- Звідки взявся «Всесвітній день туалету» та яка його ціль?

Вартість вхідного квитка (у вартість входить екскурсійне обслуговування):
-  для дорослих – 150 грн
-  пільговий – 100 грн