Благодійний проєкт "Коли ми переможемо"

Благодійний проєкт від Музею Історії Туалету "Коли ми переможемо"

Музей Історії Туалету оголошує новий міжнародний проект покликаний на збір коштів для підтримки українських військових.

Спільно з британським музеєм National Poo Museum ми запроваджуємо благодійний проєкт «Коли ми переможемо». Українські та британські діти будуть створювати малюнки, сюжети яких стануть ілюстрацією до листівок, що стануть частиною крамниці National Poo Museum та Музею Історії Туалету.

Всі кошти вилучені з проекту будуть відправлені на підтримку ЗСУ

"Коли ми переможемо" - це благодійний проєкт дитячої творчості. Діти створюють малюнки на тему "мої мрії після війни" або іншу довільну тему. Найкращі роботи ми відсилаємо до Британії -  National Poo Museum. Де дитячі мрії перетворяться на  листівки, що стануть прикласою сувенірної крамниці британського музею.

Всі роботи візьмуть участь у виставці дитячих робіт у Музеї Історії Туалету.

Починаючи з 28 липня ми чекаємо на художні роботи наших маленьких відвідувачів!

Діти можуть:

- принести до музею уже готовий малюнок на тему «мої мрії після перемоги»

- або створити власний художній шедевр безпосередньо у стінах музею.

Просимо всіх небайдужих долучати своїх дітей до благодійного проєкту.

Деталі: за тел. 0674632524

Разом до перемоги!