Збір коштів на окопні свічки для ЗСУ від Глібівської гімназії

ЗБІР КОШТІВ НА ОКОПНІ СВІЧКИ

Музей Історії Туалету є засновником щорічного всеукраїнського конкурсу на найкращу туалетну кімнату "BEST WC". І команда музею продовжує тримати зв'язок з минулорічними переможцями конкурсу «BEST WC» 🚾

Так до нас звернулись переможці у категорії «освітні заклади» - Глібівська ЗОШ I-II ступенів Димерської селищної ради Вишородського району Київської області.

На початку повномаштабного вторгненя селище Глібівка опинилося під окупацією. Тисячі людей стали заручниками у власних оселях на власній землі. російські окупанти місяцями тероризували населення значної частини Київської області. Діти, дорослі, всі намагалися вижити і знайти сили вірити у звільнення.

Учні та працівники Глібівської школи пережили страшні місяці окупації. Не втрачали втрачали надії і вірили у Збройні Сили України. Директор закладу Тетяна Василівна Данюк робила все, аби зберегти учбовий заклад та дітей, які потрапили під окупацію.

Заклад вистояв і з перших днів деокупації розпочав просвітницьку роботу. На базі школи активно проводилися різноманітні конкурси для дітей, цікаві флешмоби та програми. А у травні вже готувалися до прийому у школярики наймолодших членів Глібівської громади. У червні отримали свої атестати випускники школи, які у майбутньому будуть творити на благо рідної країни.

У цю важку годину заклад продовжує свою роботу. Вчить, виховує, плекає наше майбутнє покоління. Покоління вільних та незламних!

Але не навчанням єдиним! Заклад активно долучився до волонтерської роботи. Працівники гіманізії разом з членами громади розпочали масове виготовлення окопних свічок для наших оборонців. Разом вони вже виготовили близько 300 свічок. Всі небайдужі залучилися до цієї ініціативи.
Але нам всім ще так багато треба зробити для перемоги!

Працівники Глібівської ЗОШ продовжують роботу над виготовленням окопних свічок, не шкодуючи сил та вільного часу. Тож, їм потрібна наша підтримка!

Для виготовлення таких свічок потрібна велика кількість парафіну, воску, жестяної тари, та гофре картону. Зараз для виготовлення дуже потрібен парафін, тож просимо кожного небайдужого долучитися ❗️

Ваші пару гривень, можуть дати змогу нашим захисника зігрітися від тепла свічки, приготувати їжу та випити гарячого чаю.

Нехай тепло наших сердець зігріє кожного нашого героя, які мужньо стоять за нашу свободу.

Ви можете перераховувати кошти:

Ощад 5167803207002648
Приват 5168 7520 19346132
Кучер С.А.

Також, нагадуємо, що музей збирає кошти на потреби співробітників, що щодня боронять нашу землю

Переказати кошти: https://pay.fondy.eu/merchants/207e1ac07f434bad80e331624ab9d0c62841db5a/default/index.html?button=34950116d990b066b874a3a6f95694e7e26d6255

Слава Україні! Героям слава!