НАМ 15 РОКІВ

 МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ТУАЛЕТУ ВІДЗНАЧАЄ 15 РОКІВ!

Рівно 15 років тому у Києві відкрився незвичайний музей - перший та єдиний у Східній Європі - Музей Історії Туалету.

Єдина культурна установа, яка розповідає про історію розвитку гігієни від древності до сьогодення та має унікальну колекцію сувенірних унітазів, занесену у Книгу рекордів Гіннеса.

 

Хто ж заснував цей унікальний музей та як виникла ідея створення закладу?

Микола та Марина Богданенки - прекрасне подружжя підприємців, які у 1995 році отримали від друзів подарунок – сувенірний унітазик. Так і розпочалася історія колекціонування старовинних сантехнічних виробів та сувенірних унітазів.

 

В один прекрасний день подружжя Богданенків зрозуміло, що колекція розростається і для неї потрібно місце. Друзі та знайомі завжди цікавилися зібранням та просили його показати. Так виникла ідея дати кожному поглянути на цікаві речі та донести до людей важливість  гігієни. В той час Микола та Марина уже розпочали роботу над унікальною книгою «Всесвітня історія туалету». У 2013 році у співавторстві з Кошулько О.А. була видана перша книга, у якій по краплинках було зібрано інформацію, що є невід’ємною частиною розвитку людства. 

У 2007 році подружжя відкрило наш оригінальний музей.

А у 2015 році колекція, з якої розпочався Музей Історії Туалету, отримала Сертифікат «Найбільша колекція сувенірних унітазів» від Книги рекордів Гіннеса.

Унікальна колекція містить сувеніри на туалетну тематику, які виготовлені зі срібла, кераміки, фарфору, дерева, пластику, і навіть шоколаду. Сувеніри привезені з різних куточків світу: це і власний набуток, і подарунки друзів, колег та відвідувачів. Колекція систематизована по розділам та оригінально представлена в Музеї Історії Туалету: комікси, попільнички, аксесуари для ванних кімнат та кухні, сільські туалети «шпаківні» та багато іншого. Найменший сувенір – підвіска зі срібла «Унітаз», розмір якого складає всього 1,5 см. 

 

Музей Історії Туалету проводить активну соціальну роботу. З 2018 року музей проводить Всеукраїнський конкурс на найкращу туалетну кімнату «Best WC» . У конкурсі беруть участь громадські заклади – учбові заклади, заклади культури, торговельно-розважальні центри, медичні та інші. Метою заходу є підвищення рівня туалетної культури в Україні. Адже кожна людина моє право на гідні умови та комфорт. Нашими переможцями є відомі заклади по всій країні: київський Музей Т.Шевченка, Дніпропетровський театр опери та балету, київський готель Хаят, Київський зоопарк та багато інших закладів. Конкурс має свою відзнаку і побачивши знак «Best WC» будьте певні, що цей туалет комфортний, безпечний, інклюзивний та відповідає високим стандартам санітарних норм. 

 

Команда музею протягом 15 років розвивалась і вдосконалювалися заради наших відвідувачів. Музей Історії Туалету активно веде сторінки у соц.мережах, де всі зможуть знайти цікавий та пізнавальний контент. Інстаграм, Ютюб, ТікТок, фейсбук та навіть власний подкаст «Мухи у пісуарі». 

За 15-років роботи команда Музею Історії Туалету налагодила міжнародні зв’язки з музеями схожої тематики по всьому світу. Зараз спільно з британським музеєм National Poo Museum ми організували благодійний проект на підтримку постраждалих від бойових дій. Весь світ зараз з нашою країною! Деталі: Благодійний проєкт "Коли ми переможемо"

 

Також, до дня заснування музею ми підготували спеціальну програму! З 9 по 11 вересня на вас чекають костюмовані екскурсії, де ви зможете зануритися у вишуканий побут Давньогрецьких міст та поринути у морок середньовіччя. Екскурсію проведуть Клеопатра, Чумний Лікар та Марія-Антуанетта. Деталі: Заходи до 15-річчя Музею

 

Наша команда всі ці роки пишалася роботою у найнезвичайнішому музеї України!
Музей як дитина плекався і зростав, від однієї експозиційної зали до хронологічно облаштованого великого простору з кінозалом.
Кваліфіковані екскурсоводи, різноманітні квести все це є і буде у нашому музеї!
Оновлені екскурсії, нові програми, виставки, дійства – все це ми робимо для вас, наші відвідувачі! 
 

Тож, дякуємо, що всі ці роки ви відвідували та підтримували наш музей. Дякуємо за всі посмішки та теплі слова, що чула команда музею від вдячних відвідувачів.

Далі буде...

 

Ваш Музей Історії Туалету ♥

Музей Історії Туалету © 2022

Працює на Shop-Express