Безкоштовний вхід для ЗСУ

КУЛЬТУРНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ЗСУ: МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ТУАЛЕТУ ВВОДИТЬ БЕЗКОШТОВНИХ ВХІД ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Ця війна - це боротьба за існування України. І саме українські військові виборюють мирне майбутнє України, беручи на себе весь тягар війни. Під час війни ми не можемо залишитись осторонь і робимо все, що в наших силах. Ми, робимо все, щоб українські Воїни могли відвідувати культурні заходи, поки їхні побратими здобувають для нас Мир.

Тому, Музей Історії Туалету з 1 січня надає право безкоштовно відвідувати музей військовослужбовцям Збройних Сил України (за наявності відповідного документу: військовий квиток, посвідчення офіцера)

Нагадаємо, що Музей Історії Туалету – приватний музей. Ми не маємо державного фінансування. Музей існує виключно завдяки відвідувачам, які придбали наші вхідні квитки.

Сьогодні увага держави та більшості волонтерських організацій зосереджена на закупівлі безпілотних літальних апаратів, автомобілів, засобів захисту та зв’язку, а питання культурного дозвілля відійшло на другий план. Музей Історії Туалету обрали дуже важливу нішу для допомоги ЗСУ, якій до цього часу не приділялась достатня увага іншими – це забезпечення військових культурним відпочинком.

ХТО МАЄ ПРАВО БЕЗКОШТОВНО ВІДВІДУВАТИ? -  Військовослужбовці Збройних Сил України (за наявності відповідного документу: військовий квиток, посвідчення офіцера)

Всі інші відвідувачі проходять по повному – 120 грн. або пільговому (школярі, студенти, пенсіонери, учасники бойових дій, люди з інвалідністю, тощо) – 60 грн. квитках

В ОБОВ'ЯЗКОВУ ПРОГРАМУ ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ВХОДИТЬ: Екскурсія, кіноперегляд тематичного фільму, фотозони

Музей Історії Туалету працює щодня з 10:00 – 18:00

Деталі за телефоном: (067) 463 25 24

Наші захисники та захисниці, хай боронить вас Бог 🙏🏻

Слава Україні! ЗСУ слава! Смерть ворогам!