Новини

У березні Музей Історії Туалету буде працювати для вас з середи по понеділок з 10:00 до 18:00. Вівторок - вихідний

Чекаємо на вас у музеї ♥

28.02.2023

Музей Історії Туалету просить долучитись до збору коштів на парафін для Глібівської гімназії Димерської селищної ради. Всі кошти підуть на закупку парафіну та виготовлення окопних свічок для наших бійців!

03.02.2023

Музей Історії Туалету з 1 січня надає право безкоштовно відвідувати музей військовослужбовцям Збройних Сил України (за наявності відповідного документу: військовий квиток, посвідчення офіцера)

04.01.2023

Музей Історії Туалету запрошує вас на захоплюючий квест «Пісня льоду та полум’я» за мотивами всесвітньовідомого серіалу "Гра престолів"! Команді гравців доведеться відчути себе справжніми жителями Вестеросу. І не звичайними, а претендентами на владу над

05.04.2022

Наш Музей знаходиться в Києві в приміщенні бізнес-центру «Башта». Його засновники і власники – підприємці Марина і Микола Богданенки. Основою Музею стала колекція дрібних предметів, пов’язаних із туалетною тематикою.

05.04.2022

Стали відомі заклади з найкращими туалетними кімнатами у 16 областях України. 94 туалетні кімнати у школах, садках, вузах, лікарнях, парках культури, музеях та театрах, кінотеатрах та торгівельних центрах, центрах надання адміністративних послуг та ресторанах можуть розмістити в себе почесну відзнаку BEST WC – всеукраїнського конкурсу на найкращу туалетну кімнату.